منو

شنبه, 16 فروردين 1399 - Sat 04 04 2020

A+ A A-

اولین های نماز جمعه در شهر گزبرخوار

بسم الله الرحمن الرحیم

و درود و سلام بر امام شهیدان و پیروانشان به ویژه مقام معظم رهبری

انقلاب ما انفجار نور بود و مطلع الفجر اولین ها و بهترین های ارزشمند در نوع خود در تاریخ انسانی و به تعبیر معمار کبیرش « نماز جمعه از بزرگترین عنایات حق تعالی به جمهوری اسلامی است»

اکنون مروری خواهیم داشت به نماز جمعه شهر با سابقه انقلابی که جامعه اولین ها و بهترین ها در کل منطقه بوده از باب «و امّا بنعمت ربک وحدث»

اولین های نماز جمعه در شهر گزبرخوار

  1. اولین و با سابقه ترین نماز جمعه در منطقه از قبل انقلاب با بیشینه ای قریب 50 سال
  2. اولین ، با سابقه ترین و اثرگذارترین عنصر انقلابی در منطقه یعنی حجت الاسلام و المسلمین پناهنده که به حکم مستقیم حضرت امام در جایگاه امام جمعه ایفای نقش نمودند.
  3. مسجد آقا محمود اولین مسجدی که در منطقه در آن نماز جمعه اقامه گردید.
  4. پر جمعیت ترین و باشکوهترین نماز جمعه بعد از انقلاب
  5. شهید محمد پهلوان جزی اولین شهید مدافع حریم انقلاب که در نماز جمعه شهر شرکت می کرد.
  6. اولین نماز جمعه که در منطقه بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرد.
  7. اولین نماز جمعه ای که در منطقه پدران شهدا در کسوت انتظامات و امنیت در آن خدمت می­کردند. پدران شهید هادیان، اعظمیان، عباسیان، قادرپناه، ذکاوتمند
  8. اولین نماز جمعه با امامت جمعه حجت الاسلام و المسلمین محمد فارسانی دانشمند و محققی که افتخار فجر آفرینی و جانبازی بالای 50 درصد را داراست.
  9. اولین و با سابقه ترین مسئول برگزاری نماز جمعه منطقه پیر غلام نماز جمعه علی نقی یزدانی
  10. حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه فعلی شهرمان که علی رغم برخی افراد سطحی نگر و کوته نظر جامع ترین امام جمعه هستند و در سایر عرصه ها اولین و بی سابقه ترین فعالیت ها را در پرونده خود به نسبت سایرین دارند.
مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید